Rychlý kontakt

Ing. Miloslav Mužík,-MMM- SOLAR
Na Milířích 584 / 76
725 27 Ostrava Plesná

Tel.: +420 596 935 070
Mobil.: +420 603 295 655
solarnitechnika@seznam.cz akademiesolar@seznam.cz

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 22.5.1991.

IČO: 16631382
DIČ: CZ5404061245

Naše projekty

-MMM- SOLAR je s Vámi již více než 31 let.

Ano, v březnu je to již více než 31 let od založení naší firmy. A během těch 31 let jsme Vám radili, jak ve Vašich domácnostech, průmyslových provozech ale i v budovách občanské vybavenosti ušetřit energie a především finanční prostředky za jejich nákup. Díky nám dnes má již řada rodin levnější teplou vodu i přitápění. A nejen to. Díky nám také získali majitelé těchto nemovitostí na pořízení solární soustavy dotace z programu Zelená úsporám. Chcete být mezi nimi také? To není problém. Stačí se domluvit na tel. 603 295 655

Se solární soustavou THERMO/SOLAR prostě patříš do rodiny.

Pokud nám chcete zaslat svou poptávku, můžete použít Dotazník pro návrh solárního systému

„Tajemstvím úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře“

Máte možnost si prohlédnout řadu námi realizovaných solárních termických systémů a také se seznámit s technickými daty slunečních kolektorů Thermo/Solar, které patří ke světové špičce v solární technice. Na samostatné stránce pak máte k dispozici odkazy na internetové stránky státních institucí a servery s odbornou tématikou, věnovanou energetice.

O naší společnosti

Prvotním záměrem a zaměřením firmy bylo poskytovat poradenské služby v oblasti energetických úspor a využití alternativních zdrojů energií. Velmi rychle však došlo ke změně a kromě poradenství jsme začali také dodávat a montovat solární zařízení. Nejprve to byly výrobky firmy EKOSOLARIS Kroměříž, později jsme navázali spolupráci se společností THERMOSOLAR Žiar, spol. s r.o. V letech 1993 až 94 jsem absolvoval školící kurz „Termická solární zařízení pro ohřev teplé vody“ u společnosti Arbeitsgemeinschaft Erneuerbare Energie v Gleisdorfu.

V roce 1998 jsme požádali o provedení certifikace a firma -MMM- SOLAR tak patřila k prvním certifikovaným montážním firmám solárních zařízení v rámci České republiky. V roce 2014 získala naše firma jako jedna z prvních v ČR Osvědčení pro instalatéry solárních termických systémů s platností v rámci EU.

Svým zákazníkům dodáváme výhradně certifikované výrobky s garantovanými technickými vlastnostmi a vysokou životností. V současnosti poskytujeme našim zákazníkům následující služby:

  • Poradenské a konzultační služby v oblasti energetických úspor a využití všech obnovitelných zdrojů energií.
  • Projektujeme solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody, přitápění, ohřevy bazénů a případně i pro technické využití tepelné energie v průmyslových a zemědělských provozech.
  • Tato solární zařízení nejen dodáváme, ale také provádíme jejich montáž na klíč.
  • Poskytujeme záruční i pozáruční servis.
  • Našim zákazníkům zpracováváme veškerou dokumentaci pro získání dotací z programu ZELENÁ ÚSPORÁM.
  • V našem týmu pracují energetičtí auditoři, kteří Vám vypracují odborný posudek či energetický audit Vašeho objektu.
  • Nabízíme Vám své zkušenosti, získané během více než 30-leté praxe.

S ukázkami našich realizací se můžete seznámit na další stránce. "

Certifikáty